אודותינו

אודותינו


חברת J&G

סוכנות נדלן J&G הוקמה כבוטיק תיווך וחרטה על דגלה לספק לקהל לקוחותיה בתים פרטיים ומסחריים, הזדמנויות השקעה ואף דירות למכירה והשכרה התפורות לצורכיהם, לתקציב ולחזון העתידי שלהם.

לאחר שנים של צבירת ניסיון, ידע ומקצועיות בתחום הנדלן באמריקה הלטינית וישראל, כיום סוכנות הנדלן פועלת בעיר ירושלים וברחבי המדינה, במטרה לאתר עסקאות נדלן משתלמות ללקוחותיה מכל כיוון.

החברה פועלת יחד עם אנשי מקצוע בתחומי הנדלן והמקרקעין, לרבות עורכי דין, קבלנים, אדריכלים ויועצים פיננסיים, בכדי לספק לכם מעטפת עסקית מלאה שבה תמיד יש עם מי להתייעץ וניתן למצוא פתרון יצירתי לכל קושי.

החברה אף מתמחה בניהול נכסים ברחבי המדינה, כולל פיקוח שוטף על מצב המבנה, גבייה של ועד בית, מתן תחזוקה מקיפה למבנה ודאגה שהוא שומר על כוחו ושווויו גם לאחר שנים רבות. 

למה אנחנו?

חברת J&G נהנית לספק לקהל לקוחותיה מגוון רחב של שירותים בתחומי הנדלן, היזמות וניהול הנכסים. בוטיק תיווך זה מתחייב לאתר עבורכם את הנכס הנכון ביותר ללא פשרות, ולעשות זאת בתהליך מקצועי, מסור וקליל, שבמהלכו אתם יכולים לישון היטב בלילה בידיעה כי אתם בידיים טובות.

ערכי הליבה שלנו

  • מקצועיות – חברת J&G חורטת על דגלה לספק שירותים מקצועיים בלבד, המבוססים על ידע מרובה שנים בתחום הנדלן ושיטה חסינה לאיתור נכסים המותאמים לרצונות ולצרכים שלכם מבחינה תקציבית, פונקציונאלית, גיאוגרפית ועיצובית.
  • ליווי צמוד – סוכנות נדלן J&G מקפידה לספק לכל לקוח ליווי צמוד משלב שיחת ההיכרות ומיפוי הצרכים ועד לעיצוב, ריהוט ואכלוס הנכס. אנו פועלים יחד עם אנשי מקצוע רבים בתחום המקרקעין, במטרה לספק לכם מעטפת עסקית מלאה הכוללת את כל השירותים פיזית תחת קורת גג אחת.
  • תשומת לב – תחום הנדלן מצריך תשומת לב לפרטים הקטנים ולאותיות הקטנות. בעקבות זאת חברתנו מקפידה להיות העיניים שלכם ולבצע בדק בית מקיף טרם כל רכישה, לעבור סעיף אחר סעיף בכל חוזה מקרקעין ולבחון כל פריט או איש מקצוע שנכנסים לבית הנבחר. 
  • זמינות גבוהה – תחום הנדלן הוא כזה שבו כל עסקה או הזדמנות עשויים להיחשף ולהיעלם תוך שניות. מסיבה זו סוכנות נדלן J&G מקפידה להיות זמינה בכל שעות היום, בכדי להבטיח שהיא מייצגת את האינטרסים שלכם היטב ותמיד כאן להשיב לכל שאלה, ולספק פתרונות לכל קושי.
  • רוגע ושלווה – תהליכי הרכישה, המכירה וההשכרה של נכסים עשויים להיות ארוכים ומייגעים. מסיבה זו חברת J&G מסייעת להשרות רוגע ושלווה לאורך כל התהליך, כך שתוכלו להימנע בקלות בכאבי ראש, להיות רגועים וליהנות מתהליך שבסופו תמצאו את עצמכם עם סכום נאה או נכס איכותי בביטחון. 

השירותים שלנו על קצה המזלג

בוחרים בסוכנות נדלן מקצועית ואמינה המספקת ליווי צמוד

לפרטים ומידע נוסף על השירותים והנכסים שלנו, צרו קשר.

רגע לפני שעוזבים....

מצטרפים לרשימת תפוצה איכותית ומקבלים תכנים איכותיים ושווים

מלאו שם וכתובת מייל, ותתחילו לקבל מעת לעת מיילים הכוללים מידע מקצועי בתחום הנדל”ן, הזדמנויות נדל”ן שוות, והצעות עסקיות לפני כולם. אז למה אתם מחכים…

דילוג לתוכן