לקוחות ממליצים

לקוחות ממליצים


Jonah Kruger

ג’אקי מסור, אדיב ואמין. אני ממליץ עליו בחום.

William Selzer

אני ממליץ על ג’קי וילוזנסקי כסוכן נדל”ן, מאוד נכון, מאוד נחמד, מבין ומחפש מה הלקוח צריך מבלי לבזבז זמן על הצגת נכסים לא רלוונטיים. הוא מאוד מקצועי ועוזר מאוד ללקוח בסגירת עסקה.

lidia schertz

באמת מקצוען ואדם טוב . עוד לא קניתי, אבל הוא היה הברוקר שהראה לי הכי הרבה והכי אכפת לו מהכל. אני מקווה שבקרוב נמצא את הבית רק דרכו! ממליצה אליו בחום!

Nicolas Schiojetman

הוא עזר לי מהרגע הראשון בכך שהקל על עזרתו בשפה (הוא מדבר ספרדית וזה היה מאוד שימושי!). לאחר מכן הוא היה נוכח מהרגע הראשון שפנה אליי, במקרה של הראה לי את הדירה וגם מאוחר יותר עם עזרה לראות את החוזה יחד עם הבעלים. באמת מאוד להציג את העבודה שלך, כל כך אסיר תודה!

למזלי בימים הקרובים אוכל לזוז בזכותו אז תודה רבה ג’קי! אני לגמרי ממליץ על זה!

Reches Family

ג’קי טיפל במכירת הדירה שלנו בתלפיות. הוא עשה זאת בחריצות, יעילות ואדיבות.
ממליצים בחום.

Shimshon Grichiner
מאוד אהבתי לעבוד עם ג’קי. הוא מאוד מקצועי ונותן המון ביטחון. אחרי רכישת הנכס הוא גם עזר לי למצוא שוכרת והיה שותף מלא במו”מ.
מומלץ בחום!!
רחלי קלצקי

ג׳קי מתווך מקצועי ומקסים.
נעזרתי בייעוץ שלו על דירות שהתעניינתי בהן לרכישה להשקעה. ג׳קי ענה בסבלנות על כל שאלה שהפניתי לו, אפילו בשעות שונות במהלך היום. הראה לי כמה דירות וייעץ בחוכמה על הכדאיות שלהן.
ניכר שיש לו ידע רב בנושא וביחד עם האופי הנעים שלו, היה לי ממש נחמד. ממליצה לכולם לפנות אליו למציאת דירה בירושלים ובמקומות שונים אחרים בארץ.

Batia Zimmerman

ג’קי המתווך עזר לנו בקניית דירה ובמכירת דירה. בקניית הדירה הוא למד את צרכינו והעדפותינו וסייע לנו די במהירות למצוא דירה טובה במחיר הוגן. בתהליך המכירה הוא הביא קונים שעברו “סינון” מוקדם ובכך חסך לנו זמן רב. ג’קי ליווה אותנו לאורך התהליכים הבירוקרטיים השונים וגם נתן תמיכה בזמני משבר. הוא בקי מאד בתחום עבודתו ומספק מידע חשוב. בכל התהליך הוא היה מאד זמין וניהל הכל במצב רוח טוב. אנחנו ממליצים עליו מאד לכל מי שזקוק לתיווך דומה

 

 

עופר ואריאן

רצינו להגיד המון תודה ג’קי
יש בך שילוב של חן, נעימות, חוש הומור עם הוגנות וכבוד כלפי אנשים.
מאוד מעריכים אותך, תודה על הכל
עופר ואריאן

דוד ואסתר

ברצוני להביא לידיעתכם, שמאוד התרשמנו מהטיפול המסור שג’קי העניק לנו ולמכירת דירת אמי המנוחה.
האתגר להיה פשוט וג’קי, שידע עד כמה מכירת דירת אמנו המנוחה לא פשוט עבורנו, טיפל במכירת הדירה ברגישות, בנחישות ומסירות. ג’קי לא וויתר, גם כשראינו שמכירת הדירה מתעכבת, עודד אותנו והעניק לנו תקווה, תמיד עם חיוך וקריצה.
תענוג היה לנו לעבוד עיתו ואין לי ספק, שלא רק שנפנה אליו לקוחות אחרים, אלא במידה ונסדקק לשרותים נוספים- נפנה אליכם ואליו.

נשמח אם תדאגו להעביר למנהלי החברה וכמובן גם לו את תוכן המכתב.

בברכה

מיכאל

ברצוני לספר לכם על  אבא מקסים בשם ג’קי,
אבא של נועם מהגן אשר הציע את עזרתו כמתווך ויצאנו לדרך תאמינו לי מגיע לו פרס.
היינו מאוד לחוצים והוא היה סופר סבלני ומקצועי וכל פעם שדירה לא הסתדרה מאלף סיבות שונות,  בכל פעם שוב ושוב היה עם מלא מרץ וסופר סבלנות ורגישות לביכיונים שלי….

 

היום בשעה טובה סגרנו דירה מקסימה עם בעלים אנושיים בהשגחה פרטית.

 

תודה לג’קי

רגע לפני שעוזבים....

מצטרפים לרשימת תפוצה איכותית ומקבלים תכנים איכותיים ושווים

מלאו שם וכתובת מייל, ותתחילו לקבל מעת לעת מיילים הכוללים מידע מקצועי בתחום הנדל”ן, הזדמנויות נדל”ן שוות, והצעות עסקיות לפני כולם. אז למה אתם מחכים…

דילוג לתוכן