עסקאות מכירה, רכישה והשכרה

עסקאות מכירה, רכישה והשכרה


חברת J&G גאה לספק שירותי נדלן ולסייע לקהל לקוחותיה בתהליכי איתור של דירות להשכרה ואף דירות למכירה יד 2 ודירות חדשות מקבלן בעיר ירושלים וברחבי הארץ. סוכנות נדלן J&G אף מסייעת באיתור בתים פרטיים ואף דירות לרכישה בעיר ירושלים וברחבי המדינה, ועושה זאת ממקום של מקצועיות רבה בתחום והבנה מעמיקה באיתור עסקאות נדלן משתלמות, המותאמות לצורכי לקוחותינו.

בזכות הניסיון רב השנים שלנו בתחום תיווך נדל"ן בירושלים והסביבה אנו מעניקים ללקוחותינו עזרה באיתור הנכס המתאים ביותר לדרישותיהם, הן מבחינת תקציב והן מבחינת אופן מיפוי הצרכים שלהם כיום ובטווח הארוך.

באותו האופן, אנו מסייעים ללקוחות בתהליכי מכירת דירות לשווק את הנכס בגוגל, באתרים ייעודיים וברשתות החברתיות במטרה להביא קהל גדול של לקוחות משלמים. 

אנו חורטים על דגלנו לספק לקהל לקוחותינו שירות אדיב וזמין, ולסייע ולאתר עבורם עסקאות נדלן משתלמות ומניבות, הן למטרות מגורים והן למטרות בניה והשקעה. בין אם אתם מחפשים בית פרטי, וילה להשכרה או מבנה רב קומות, אנחנו כאן לסייע למצוא את הנכס הנכון ביותר עבורכם מבחינת מיקום ותקציב.

במסגרת השירות האישי שלנו נפגיש אתכם עם יועץ מימון אשר ידריך אתכם ויסייע להבין את אופן ההתנהלות מול הבנקים, את נושא המשכנתאות ואופי הערכת הנכס, כך שתוכלו לחתום על הסכם המשנכתא המתאים ביותר עבורכם וגם לקבוע אם הנכס הנבחר אכן מתאים לכם מבחינת מיקום וקונסטרוקציה.

כמו כן, ברשותינו אנשי מקצוע אמינים ואיכותיים אשר עובדים עמנו בקביעות, לרבות עורך דין מקצועי אשר יגן על האינטרסים שלכם עד לחתימה על הסכם הוגן והגון, אדריכלים, מהנדסים, קבלנים ומעצבי פנים אשר יסייעו לכם לחדש ולהתאים את הנכס לצורכיכם באמצעות שיפוץ דירה מכל כיוון. עורך הדין שלנו יכול לסייע גם בעת הפקת נסח טאבו וכאשר מתעורר הצורך להגיש מסמכים לרשויות המדיניות השונות למטרות שיפוץ דירה ואישור תוספות במבנה. 

החזון שלנו הוא לספק לכם מענה כולל לכל קושי ולאתר פתרונות דיור לכלל לקוחותינו, רוכשים, מוכרים ושוכרים כאחד בהתאם לתנאי התקציב, המיקום, הזמן והאיכות הנדרשים על ידכם.

נשמח לעמוד לשרותכם במציאת ביתכם החדש בירושלים או בשאר חלקי הארץ.

מכירת נכס עם סוכנות נדלן J&G

רכישת נכס עם סוכנות נדלן J&G

השכרת נכס עם סוכנות נדלן J&G

סוכנות נדלן J&G כאן ללוות אתכם לכל אורך הדרך

למידע ופרטים נוספים, צרו קשר